В Навчально-науковому інституті неперервної освіти відбулась посвята першокурсників спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти відбулась посвята першокурсників спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування. Першокурсників привітали заступник директора ННІНО Грущинська Наталія Миколаївна, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Мельничук Лариса Михайлівна, куратор групи Сидорчук Леонід Андрійович, науково-педагогічні працівники кафедри, студенти. Була проведена ознайомлювальна екскурсія Університетом, та структурними підрозділами Навчально-наукового інституту непервної освіти. Удачі в новому навчальному році!