В ННІНО проведені курси за новою програмою «Профілактика та психокорекція бойової психічної травми» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

З 27 листопада 2022 року в Центрі експертизи і сертифікації ННІНО розпочалися курси підвищення кваліфікації за новою програмою «Профілактика та психокорекція бойової психічної травми».

До занять приєдналися слухачі із більшості регіонів України (Києва, Боярки, Дніпра, Житомира, Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Краматорська, Новоград-Волинський Житомирської обл.) та слухачі з закордону, які мають статус тимчасово переміщених осіб (Німеччина, Словенія). Ще один цікавий момент на цих курсах продовжують навчання магістри випускники та слухачі кафедри управління людським фактором ННІНО НАУ за освітньо-професійною програмою «Психологія екстремальних і кризових ситуацій».

Нова програма складена на замовлення слухачів і має в переважній більшості практичне спрямування.

На перший зустрічі викладач, доц. мед наук Сергій Іванович Вишніченко провів дієвий діалог з слухачами, що сприяло розумінню, які саме знання та вміння необхідні, враховуючи специфіку їх роботи. Наступні заняття були спрямовані на набуття вмінь і навичок володіння дієвими методиками зняття гострого стресу та антистресової підготовки особового складу до майбутніх екстремальних ситуацій.

Всі записи онлайн-зустрічей, презентації, додаткові матеріали, опитувальники, тести, література надаються в загальному чаті курсу у соціальній мережі Telegram.

Курси проводить Вишніченко Сергій Іванович, кандидат мед. наук, досвідчений практик та висококласний спеціаліст у сфері психотерапії і психіатрії, який має багаторічний досвід роботи з профілактики та психокорекції бойової психічної травми.