Відбулась лекція кандидата історичних наук Боротканич Н.П. на тему: «Космічна галузь України: від державної монополії до приватних компаній». – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

11 лютого 2022 року до Міжнародного дня жінок в науці в рамках роботи Студентського гуртка «Школа молодого публічного управлінця» кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ за ініціативи заступника директора ННІНО Грущинської Н.М. відбулась лекція кандидата історичних наук, координаторки космічних проектів в компанії Noosphere Боротканич Наталії Петрівни на тему: «Космічна галузь України: від державної монополії до приватних компаній».