Відбулась відкрита лекція доцента кафедри технологій управління – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулась відкрита лекція доцента кафедри технологій управління

14 лютого 2022 року, згідно встановленого графіку відбулась відкрита лекція доцента кафедри технологій управління, кандидата технічних наук Фендьо Олени Миколаївни для студентів денної форми навчання ОС «магістр» з дисципліни «Soft-skills при плануванні інвестиційної діяльності». На відкритій лекції були присутні: заступник директора ННІНО Грущинська Н.М., завідувач кафедри технологій управління Поліщук О.В., доцент кафедри технологій управління Дубініна В.В. завідувач кафедри управління людським фактором Сидорчук Л.А., доцент кафедри управління людським фактором Сівашенко Т.В.

Присутні на лекції викладачі та студенти позитивно оцінили зміст проведеного заняття, відзначили високий науковий рівень володіння матеріалом, різноманітність методів та прийомів подання матеріалу. Лекцію прочитано на високому професійному рівні.