Відбулась відкрита лекція доцентом кафедри технологій управління, кандидатом економічних наук Дубініною В.В. на тему «Методи стратегічного прогнозування діяльності органів публічної влади» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відповідно до плану проведення відкритих та показових занять кафедрою технологій управління ННІНО у І семестрі 2022-2023 н.р., 19 жовтня 2022 року доцентом кафедри технологій управління, канд. екон. наук Вірою Володимирівною Дубініною було проведено відкриту онлайн лекцію з дисципліни «Стратегічне прогнозування» на тему «Методи стратегічного прогнозування діяльності органів публічної влади».

Під час лекції було розкрито сутність і відображено роль прогнозування у контексті стратегічного управління в органах публічної влади; розглянуто класифікацію методів прогнозування; представлено характеристику кожної групи методів та висвітлено особливості їх застосування.

На відкритій лекції були присутні: заступник директора ННІНО Грущинська Н.М., заступник директора ННІНО Поліщук О.В., завідувач кафедри технологій управління Фендьо О.М., доцент кафедри технологій управління Сівашенко Т.В., а також здобувачі вищої освіти 2-го курсу денної форми навчання ОС «бакалавр», групи 201-Б. Студенти виявили зацікавленість до обраної теми, активно долучалися до обговорення та підведення підсумків лекції.

Присутні на лекції викладачі та здобувачі вищої освіти позитивно оцінили зміст проведеного заняття, відзначили високий науковий рівень володіння матеріалом, різноманітність методів та прийомів подання матеріалу. Лекцію прочитано на високому професійному рівні.

Відбулась відкрита лекція доцентом кафедри технологій управління, кандидатом економічних наук  Дубініною В.В. на тему «Методи стратегічного прогнозування діяльності органів публічної влади»