Відбулася зустріч з головою Громадської організації «Українська Жіноча Варта» Оленою Білецькою – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

28 березня 2024 року в Навчально науковому інституті неперервної освіти за ініціативою Центру ветеранського розвитку відбулася зустріч з головою Громадської організації «Українська Жіноча Варта» Оленою Білецькою.

Мета зустрічі підписання Меморандуму про спільну діяльність, що здійснюється у форматі підготовки та реалізації спільних заходів та проектів.

Під час проведення заходу відбулися презентації Центру ветеранського досвіду та ГО «Українська Жіноча Варта».

В зустрічі брали участь: в.о. директора ННІНО Мізюк С.Г., т.в.о. заступника директора Дейнега І.І. , партнер НАУ, голова правління БО «ЄЗАПАС» Лисак О.А., директор центру соціальних програм Батрак О.Г., директор центру експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм Маліновська Н.М.