Відкрита лекція на тему: «Політична система суспільства» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відкрита лекція на тему: «Політична система суспільства»

14 вересня 2023 року на базі кафедри публічного управління та адміністрування відбулася відкрита лекція з дисципліни «Політологія», яку провела Перестюк Інга Миколаївна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти.

Тема лекції: «ПОЛІТИЧНА СИСТЕМА СУСПІЛЬСТВА».

На лекції були присутні: здобувачі вищої освіти 2 курсу ОС «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ОПП «Публічне управління та адміністрування», науково- педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування, представники навчального відділу НАУ.

У ході обговорення учасники відкритої лекції позитивно оцінили зміст проведеного заняття, відзначили продуману структуру лекції, різноманітність методів та прийомів подання матеріалу. Лекція проведена на належному науково-теоретичному та методичному рівні, досягла своєї мети і відповідає сучасним вимогам вищої школи.