Звернення ректора НАУ Максима Луцького до спільноти університету – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Звернення ректора НАУ Максима Луцького до спільноти університету

Шановні колеги, студенти, батьки!

Вже місяць Україна боронить свою землю. Не дивлячись на важкі для кожного українця часи, є процеси, які мають тривати.
Я та весь ректорат НАУ знаходимося на робочих місцях та працюємо в режимі воєнного часу задля продовження освітніх процесів та безпеки наших співробітників і студентів.

Наразі, повідомляємо.
Не зважаючи на продовжені з 14.03.2022 по 01.04.2022 канікули для здобувачів освіти всіх рівнів, форм навчання та освітніх програм університету, сьогодні було в повному обсязі нараховано соціальні стипендії й найближчими днями буде відправлено всі інші стипендіальні нарахування студентам Національного авіаційного університету.

Нагадуємо – всі укриття на території НАУ доступні, тож, у разі повітряної тривоги радимо прямувати до них.

Актуальні контакти:
Довідки з питань роботи НАУ: (044) 497 53 94