Звіти структурних підрозділів в період введення карантинних заходів з 17 березня по 27 березня 2020 року – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Звіт кафедри публічного управління та адміністрування

Викладачі кафедри публічного управління та адміністрування активно долучились до дистанційного навчання. Створені Google класи, в яких розміщуються конспекти лекцій, практичні завдання, відеоматеріали до дисциплін.

Звіт кафедри

Завідувач кафедри,д.е.н. Грущинська Наталія Миколаївна викладає дисципліни «Економічна політика та фінансовий менеджмент в публічному управлінні» для студентів 1 курсу ОС «Магістр» денної форми навчання та «Економічна теорія» для студентів 1 курсу навчання ОС «Бакалавр» з використанням Google класу для розміщення завдань та лекційних матеріалів, а також проведення он-лайн лекцій через платформу Zoom і для слухачів Курсів підвищення кваліфікації за програмою “Менеджмент в органах публічного управління”.

Звіт кафедри

Паралельно проводиться оновлення робочих програм, силабусів, навчально-методичних комплексів з дисциплін “Економічна політика в публічному управлінні”, “Управління публічним сектором економіки”, “Економічна теорія в публічному управлінні”, “Взаємодія держави і бізнесу в сучасних геополітичних умовах”.

Подано до редакції для редагування навчальний посібник “Взаємодія держави і бізнесу в сучасних геополітичних умовах” за авторством Гтущинської Н.М.

Доцент кафедри, к.ю.н. Мілетич Ольга Олегівна викладає дисципліну «Конституційне право» для студентів першого курсу ОС «бакалавр». Викладачем надані практичні завдання та отримується зворотній зв’язок як через google клас та і через електронні пошти студентів (куди вони надсилали виконані реферати) (фото додається).

Звіт кафедри

Доцент кафедри Євтушенко Ольга Олегівна викладає «Громадянське суспільство і публічна політика» для студентів 1 курсу ОС «Магістр». В створених google класах розміщенні практичні завдання та дві лекції згідно розкладу. Проводиться підготовка тез спільно зі студентами магістратури до XX Міжнародної науково-практичної конференції «Політ».

Оновлюються робочі програми за напрямком «Управління та адміністрування в авіаційній галузі» та готуються НМК навчальних дисциплін:

• «Єкономіка підприємства»;
  • «Соціальна та гуманітарна політика»;
  • «Людські чинники в авіаційній галузі »;
  • «Структура державного управління цивільною авіацією в Україні»;
  • «Публічне управління й національна безпека»;
  • «Громадське суспільство та публічна політика»

Звіт кафедри

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування Чібісова Ірина Валеріївна працює з студентами першого навчання ОС «Бакалавр», дисципліна «Економічне прогнозування», через Google class та з використанням електронної пошти.

Старший кафедри, кандидат філософських наук Петленко Ірина Валеріївна працює над розробкою проектів робочих програм для спеціальності 281. Публічне управління та адміністрування з наступних дисциплін:

• Міжнародна організація цивільної авіації;
  • Стратегічне планування в авіаційній галузі;
  • Роль національної еліти в управлінні суспільним розвитком;
  • Управління аеропортами;
  • Управління авіакомпанією.

Розробка завдань та контроль над їх виконанням для самостійної роботи на період карантину для студентів 1 курсу ОКР Бакалавр з дисципліни «Історія української культури та державності». Розробка завдань та контролю за їх виконанням для самостійної роботи на період карантину для студентів 1 курсу ОКР Магістр з дисциплін «Стратегічне управління в публічній сфері» та «Суспільне врядування, регіональний розвиток та самоврядування».

Викладачем завершується програма стажування в КНУ ім. Т. Шевченка та підготовка звіту.

Інші викладачі кафедри здійснюють науково-методичну роботу у формі підготовки силабусів та Навчально-методичних комплексів, тому як аудиторного навантаження для денної форми навчання у них не передбачено.

Звіт доцента кафедри управління професійною освітою В.Б.Харламенко

Долучилася до дистанційного навчання зі студентами 1 курсу магістратури (011.3/19м) на студентську електронну пошту завчасно надіслані конспекти лекцій, практичні завдання, рекомендована література, методичні рекомендації для самостійного опрацювання передбачених тем, тезаурус з навчальної дисципліни «Моделювання освітньої та професійної підготовки фахівця». В процесі створення Google класу.

Звіт кафедри

Долучена до процесу підвищення кваліфікації НАПНУ України (унаочнення:онлайн-лекція). Прослуховування й делегування питань під час прямого включення МОН (унаочнення).

Звіт кафедри

Паралельно проводиться оновлення й розробка робочих програм, навчально-методичних комплексів з дисциплін: «Теорія і практика професійної освіти», «Маркетингова та іміджева діяльність закладу освіти», «Педагогічна майстерність викладача», «Технологія ефективної комунікації в сучасному конфлікті», «Моделювання освітньої та професійної підготовки фахівця».

Звіт навчально-методичного відділу ННІНО

Навчально-методичний відділ ННІНО у період карантину працює в дистанційному режимі, виконуючи організаційно-координаційну роботу на заочній формі навчання (магістратура, бакалавріат (ДВ)):

1. Налагоджена комунікація між навчально-методичним відділом, студентами та викладачами згідно розкладів по другій вищій для дистанційного проведення сесії.
  2. Готуються заліково-екзаменаційні відомості.
  3. Готуються розклади на весняну сесію магістратури, з.ф.н, по спец.011, 073, 053, 281.
Персонально

Гуменюк Т.Б. працює над оновленням сайту ННІНО, зокрема сторінок «Вступнику», «Студенту», «Кафедра управління професійною освітою».

Піщана А.В. заповнила індивідуальні картки студентів-випускників, підготувала квартальний звіт у відділ статистики, підготувала і відправила на друк додатки до дипломів 073 спеціальності ОПП: АМ, УП.

Зерняк Ірина вносить результати зимової сесії в індивідуальні картки студентів, робить інформаційну базу для Електронного деканату