Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університету став ареною для важливої події в галузі безпілотних авіаційних систем(БАС). – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

24 квітня 2024 року, Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університету став ареною для важливої події в галузі безпілотних авіаційних систем(БАС).

ІІ зустріч була присвячена особливостям акумуляторних батарей та їх застосуванню.

Попередня реєстрація на інші зустрічі в чаті WhatsApp.

Спеціальним гостем заходу став відомий розробник ударних БПЛА коптерного типу, пілот FPV та виробник акумуляторів для різних типів безпілотників — Юрій Ганусяк.

Під час зустрічі пан Ганусяк поділився своїми знаннями та практичним досвідом.

Учасники заходу отримали цінні знання від експерта галузі безпілотних літальних апаратів та обговорили ключові аспекти застосування акумуляторних батарей на БПЛА.

Для охочих передивитися запис – https://drive.google.com/file/d/1gM0cQWFEC8ZvAbLvzoANR-taa3T-AREC/view?usp=sharing