Відбулась зустріч та лекція за темою «Міжнародна адвокація», яку представила Олександра Романцова, правозахисниця, виконавча директорка Центру громадянських свобод – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

На запрошення кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету 19 квітня 2024 року відбулась зустріч та лекція за темою «Міжнародна адвокація», яку представила Олександра Романцова, правозахисниця, виконавча директорка Центру громадянських свобод.

На зустрічі були присутні студенти, аспіранти та співробітники ННІНО, а також студенти юридичного факультету та факультету міжнародних відносин. Лекторкою були розкриті такі проблемні питання, як:
– що таке міжнародна адвокація, з яких організацій складається міжнародна система захисту прав людини та які з них доступні для України;
– хто і як може звертатися до міжнародної спільноти для просування норм прав людини у світі.

Лекція пройшла в інтерактивному режимі та викликала жвавий інтерес у учасників зустрічі, оскільки розглянуті питання є нині вкрай своєчасними та актуальними.