Науково-практична конференція «Стан та перспективи використання наявного парку транспортної авіації в інтересах України» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

На початку червня в Національному авіаційному університеті відбулася Науково-практична конференція «Стан та перспективи використання наявного парку транспортної авіації в інтересах України».
До участі в роботі в конференції були запрошені представники органів державної влади РНБО, комітетів Верховної Ради, Міністерства оборони, ЗСУ, Державіаслужби, вищих навчальних закладів (Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Державний науково-дослідний інститут авіації), державного концерну «Укроборонпром», ДП «Антонов», Авіаремонтного підприємства «УРАРП» та декількох авіакомпаній.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор НАУ Максим Луцький, який підкреслив актуальність та важливість питань, які стосуються перспектив використання наявного парку транспортної авіації в інтересах України.

До уваги громадськості пропонуємо матеріали конференції.

Програма конференції | Рішення конференції | Керівникам організацій