Виїзні практичні заняття на базі органів виконавчої влади – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Виїзні практичні заняття на базі органів виконавчої влади

Науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування активно використовують сучасні методики викладання дисциплін. Так, 20 вересня п.р. за ініціативи професора кафедри Мілени В’ячеславівни Кравченко організовано та проведено виїзне заняття з дисципліни «Публічна служба та управління людськими ресурсами» для здобувачів вищої освіти 1 курсу ОС «Магістр» (ОПП «Менеджмент в органах публічного управління» та ОС «Бакалавр» (ОПП «Публічне управління та адміністрування».

Мета заняття – ознайомлення студентів з особливостями проходження публічної служби на прикладі діяльності Державного агенства туризму України (ДАРТ).

Студенти мали змогу зустрітися з Головою агенства, Мар’яною Ігорівною Олеськів, представниками різних структурних підрозділів ДАРТу, зокрема з питань стратегічного планування, координації розвитку туристичної інфраструктури в регіонах, ліцензування та категоризації, міжнародної співпраці та протоколу, зв’язків з громадськістю та правової роботи, управління персоналу та запобігання корупції, тощо.

У ході зустрічей студенти дізнались, як працює державний орган, виклики й складнощі у його діяльності, а головне, як зазначила Мар’яна Ігорівна, «це мотивація – долученість до великих змін, які впливають на суспільство».

Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університету висловлює щиру подяку Мар’яні Ігорівні Олеськів та усій команді ДАРТу за співпрацю та сприяння у підготовці майбутніх публічних управлінців.