До 210 річниці народження Тараса Шевченка у ННІНО проведено круглий стіл – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

До 210 річниці народження Тараса Шевченка у ННІНО проведено круглий стіл

Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу і творців, які готові покласти своє життя на алтар служіння народові.

Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко. І саме зараз, у дні повномасштабної агресії з шевченківським вогнем в душі захищають свободу і незалежність України, честь і гідність народу безстрашні та сміливі воїни ЗСУ.

«Пророк, народжений в Україні», – під таким гаслом 8 березня 2024р. було проведено круглий стіл, модератором якого виступив, к. філол. н. Сергій Черіпко. Активну участь взяли понад 80 учасників, студенти 1 та 5 курсів ННІНО, а також першокурсники ФТМЛ та ФКПІ, які декламували поезії Кобзаря різних періодів його творчості.

Борімося – й поборемо! Нам Бог помагає. За нас правда, за нас слава і воля святая!