Друга зустріч у рамках проєкту «ДОСВІДЕНЦІЯ». Цього разу з нами Володимир Поперешнюк, співзасновник компанії «Нова Пошта». – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Наше життя триває, і, якщо вже вриватися в квітень і повертатися до очного навчання, то тільки з натхненням і жагою до нових знань!

А ми підготували для вас на цей місяць багато цікавого: по-перше, триває реєстрація на унікальний курс зі Стратегії інновацій від Павла Шеремети , рухаємось далі: ви просили — ми зробили ⚡️

Отже, 2 квітня відбудеться друга зустріч у рамках нового університетського проєкту «ДОСВІДЕНЦІЯ» .

Цього разу ми запросили успішного українського підприємця із 20-річним досвідом — Володимира Поперешнюка, співзасновника компанії «Нова Пошта».

Що цікавого ми знаємо про Володимира?

Він лібертаріанець, прихильник принципів вільної економіки та зменшення ролі держави в економіці України. Системно підтримує розвиток підприємництва в Україні. Вважає, що Україна повинна стати новим економічним дивом світу. Закінчив програму Executive МВА у Міжнародному інституті бізнесу у Києві.

Тему для зустрічі визначили таку — «Як це — створювати Нову історію?».

Від нашого спікера ви дізнаєтеся:

• Про еволюцію бізнесу «з нуля» до міжнародного рівня.
  • Ключові кроки та стратегії, які допомогли стати лідером у сфері логістики та поштових послуг.
  • Про аналіз важливих етапів розвитку бізнесу.
  • Про успішні стратегії та інноваційні підходи компанії.

І багато-багато іншого!

Зафіксуйте дату , а ми обовʼязково будемо нагадувати 😊 — 2 квітня.

Початок: 16:00. Будемо мати півтори години чудового спілкування!

Місце: актова зала НАУ, 1 корпус.

Важливо! У разі сигналу повітряної тривоги, ми перервемо наш захід і прослідуємо до укриття, що розташоване в 1-му корпусі!

Обов’язкова реєстрація — за посиланням.

Хочемо і познайомитися з вами краще, і розуміти кількість людей для комфортного перебування на події.

Окремі квитки, підтвердження на пошту, смс не передбачені, реєструйтеся і обовʼязково приходьте!

І найприємніший бонус (окрім крутого спікера, звісно): захід — відкритий для відвідування не тільки для НАУ-спільноти. Маєте друзів і знайомих, яким буде цікаво приєднатися до нас, welcome!

До зустрічі і всім ДОСВІДЕНЦІЯ 😉!

Більше оперативних новин та анонсів подій — в офіційному Telegram каналі НАУ!

Команда Центру медіакомунікацій!