ІІ Міжнародна науково-практична конференція Інноваційний розвиток системи управління: підприємство, регіон, держава – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції вчених, молодих вчених, аспірантів, здобувачів вищої освіти.

Мета конференції – пошук рішень з актуальних проблем сучасної системи управління, встановлення контактів між вченими різних країн, обмін науковими результатами і дослідницьким досвідом.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Останній день прийому матеріалів для участі у конференції: 20 листопада 2023 р.

Форма участі: он-лайн.

Електронний збірник тез буде надісланий учасникам заходу на електронну адресу, вказану у заявці, протягом 20 днів після проведення конференції.

Головні напрями конференції:
  1. Інновації в системі управління: сучасний стан та перспективи розвитку;
  2. Публічне управління в сучасному соціумі;
  3. Проектно орієнтоване управління процесами: підприємство, регіон, держава;
  4. Людський фактор в управлінській діяльності.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 20 листопада 2023 р. заповнити гугл-форму https://forms.gle/Voba4rnzYwgLYBAr9 та прикріпити тези доповіді, оформлені відповідно до вимог. Назва файлу: ПІБ_тези.

Після отримання матеріалів, Оргкомітет протягом двох-трьох днів відправляє на адресу учасника листа – «Підтвердження». Прохання учасникам, які не отримали підтвердження, продублювати тези доповіді на ел. пошту: nninoconference@gmail.com.

Вимоги до тез доповідей:

Обсяг тез – до 5 сторінок формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word (*.doc, *.docx); шрифт – Times New Roman, розмір – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; абз. відступ – 10 мм; поля з усіх сторін – 20 мм.

Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді, прізвище та ініціали автора (не більше двох); посада, заклад освіти, місце роботи у разі закінчення навчання; місто, в якому його розташовано, держава; назва тез (великі літери); текст.

Текст Тез доповіді має бути ретельно відформатований, оскільки матеріали конференції будуть опубліковані без додаткового редагування.

За зміст тексту та достовірність наведених даних несуть відповідальність безпосередньо автори і наукові керівники (студентів та аспірантів).

Навчально-науковий інститут неперервної освіти,
03058, м. Київ, пр. Любомира Гузара,1, НАУ