Кураторська година для студентів-магістрів спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «Адміністративний менеджмент» денна та заочна форма, ОП «Управління проекту» денна та заочна форма – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

В межах реалізації заходів з навчально-виховної роботи кафедри технологій управління ННІНО НАУ, 07 березня 2024 року відбулася спільна кураторська година для магістрів першого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «Адміністративний менеджмент» денна та заочна форма, ОП «Управління проекту» денна та заочна форма.

На зустріч з кураторами було запрошено завідувачку кафедри д.е.н., проф. Тетяну Остапенко.

Студенти ознайомились із подальшими кроками щодо навчально-наукового процесу. У форматі спільного обговорення були визначені організаційні шляхи покращення навчального процесу, реалізація яких призведе до підвищення успішності та ефективності навчання. Зокрема було обговорено умови проходження науково-дослідної практики та переддипломної практики студентами-магістрантами. Було зазначено, що базою науково-дослідної практики для студентів ОП «Адміністративний менеджмент» є Спілка малих, середніх та приватизованих підприємств України, а для студентів ОП «Управління проекту» – Українська асоціація проектного менеджменту. Також студенти мають обрати теми кваліфікаційних робіт та підприємства, на базі яких буде проведене фахове дослідження. Ці підприємства є базою для переддипломної практики.