Курс підвищення кваліфікації за програмою “Системи менеджменту якості підприємств (організацій)” – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

З 17 по 23 вересня на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти (ННІНО) вперше були проведенні курси підвищення кваліфікації за програмою “Системи менеджменту якості підприємств (організацій)».

Програма має спеціальний Сертифікат визнання від ТОВ «Орган сертифікації персоналу Української асоціації якості» (ОСП УАЯ), який засвідчує, що навчальний курс підготовки фахівців відповідає вимогам курсу підготовки для кваліфікації (ОСП УАЯ) і є визнаним в ЄС.

У процесі підготовки слухачі отримали сучасні систематизовані теоретичні та практичні знання у галузі методів, принципів та інструментарію функціонування систем менеджменту та їх аудитів, оволоділи сучасною міжнародною нормативною та законодавчою базою (стандарти ISO серії 9000,10000, 17021,19011), опанували вимоги до аудиторів та органів з аудиту та сертифікації, набули вміння проведення аудиту та оформлення фахових документів.

Першими слухачами курсів стали начальник військової кафедри НАУ Водчиць О.Г, заступник начальника військової кафедри НАУ Дровнін С.С., представники Верховної Ради України та бізнес-структур.
25 вересня 2020 директорка ННІНО вручила слухачам курсів Свідоцтва підвищення кваліфікації на кафедрі військової підготовки. Після вручення Свідоцтв Дейнега І.І. мала можливість поспілкуватися з курсантами військової кафедри та презентувала їм напрямки діяльності ННІНО, зокрема, додаткової освіти для студентів та курсантів НАУ.

З керівництвом військової кафедри були обговорені питання подальшої співпраці у напрямку реалізації програм підвищення кваліфікації, зокрема, програм військової освіти.
Організатором курсів став Центр експертизи та сертифікації ННІНО спільно з викладачами кафедри технологій управління.