На кафедрі публічного управління та адміністрування відбулись захисти кваліфікаційних робіт – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

29-30 листопада 2022 року відбулись захисти кваліфікаційних робіт ОС «Магістр» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ОПП «Менеджмент в органах публічного управління», ОПП «Економічний аналіз й прогнозування в публічному управлінні» кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти. Кваліфікаційні роботи були присвячені актуальним питанням сьогодення, захисти відбулись з використанням презентаційних матеріалів та на високому рівні. Вітання випускникам з успішними захистами!