Партнерство та співпраця – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Партнерство та співпраця

НАУ та Київ Мілітарі Хаб об'єднують для підтримки ветеранів та їхніх сімей

5 лютого 2024 року Національний авіаційний університет та Комунальна бюджетна установа «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції» – Київ Мілітарі Хаб підписали Меморандум про співробітництво за різними напрямами реінтеграції ветеранів та підтримки їхніх сімей.

9 лютого 2024 року, в рамках співпраці, представники Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ взяли участь у засіданні Київської міської координаційної ради з питань реінтеграції та підтримки киян – Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей. В засіданні також взяли участь представники громадських організацій та бізнес-структур, благодійних фондів, медичних та інших освітніх закладів.

Нас об’єднує єдина мета – комплексна допомога та підтримка наших Захисників, Захисниць, їхніх сімей і родин загиблих Героїв.