Навчання авіаційних фахівців в ННІНО – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Навчання авіаційних фахівців в ННІНО

Навчання авіаційних фахівців в НН ІНО

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти з 26 лютого по 05 березня 2024 р. відбулося навчання авіаційних фахівців за новою програмою «Запобігання небезпеці присутності птахів та диких тварин в аеропортах».

У навчанні взяли участь представники Державного підприємства «АНТОНОВ», ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород», Національного бюро розслідувань на транспорті, КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс».

Навчання авіаційних фахівців в НН ІНО

Програма курсу складена на основі Міжнародних Стандартів і Рекомендованої практики ІКАО, викладених у Додатку 14 до Конвенції про Міжнародну цивільну авіацію, відповідних Керівництвах і документах IКАО та EASA, а також з урахуванням вимог, положень і рекомендацій по авіаційній орнітології, які містяться в нормативних, інструктивних і методичних документах ЦА України. Керівник проекту – старший викладач кафедри технологій аеропортів Аерокосмічного факультету Віктор ЛИЧИК.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації НН ІНО.

Контакти для довідок: 406 70 34
e-mail: kpk@nau.edu.ua.