ННІНО НАУ набирає групу на онлайн курси ії за новою програмою «Психотерапія та психокорекція бойової психічної травми» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Оголошуємо набір на чергову групу на онлайн курси підвищення кваліфікації за новою програмою «Психотерапія та психокорекція бойової психічної травми».

По закінченню навчання учасники отримують державний документ встановленого зразка українською та англійською мовами про підвищення кваліфікації в Національному авіаційному університеті.

В Центрі експертизи і сертифікації ННІНО на курсах підвищення кваліфікації на цей час йде формування чергової групи за новою програмою «Психотерапія та психокорекція бойової психічної травми».
Це оновлена, доповнена та змінена програма, що сформувалась на базі програми «Профілактика та психокорекція бойової психічної травми», яка була підготовлена на замовлення слухачів у листопаді 2022 року. В цей складний час програму успішно опанували слухачі із більшості регіонів України (Києва, Боярки, Дніпра, Житомира, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, Кам’янець-Подільська, Одеси, Миколаєва, Новоград-Волинського, Новомосковська, Сум, Черкас, Волованівська) та слухачі із зарубіжжя, які мають статус тимчасово переміщених осіб (Ізраїль, Німеччина, Нідерланди, Польща, Румунія, Словенія).

Суттєвою відміною нового варіанту програми в першу чергу є динамічність та інтенсивність проходження занять, що пов’язано з необхідністю швидкого отримання знань, вмінь та навичок володіння сучасними дієвими методиками діагностики та реабілітації окремих кризових станів військовослужбовців. В процесі проходження курсу слухачі мають змогу:

• опанувати сучасні методи керованої психофізіологічної саморегуляції поведінки військовослужбовців при підготовці і проведенні бойових дій;
  • набути знання, вміння та навички зняття гострого стресу;
  • відпрацювати специфіку антистресової підготовки військовослужбовців до майбутніх екстремальних ситуацій методом «Ключ»;
  • ознайомитись із сучасними підходами до медико-психологічної реабілітації військовослужбовців, які пережили бойову психічну травму.

Дієвий діалог з кожним слухачем, який на початку курсів проводить викладач, дозволяє внести певні корективи і доповнення до програми, враховуючі побажання та очікування від навчання і специфіку роботи слухачів.

Курси проводить Вишніченко Сергій Іванович, кандидат мед. наук, досвідчений практик та висококласний спеціаліст у сфері психотерапії і психіатрії, який має як багаторічний так і сучасний досвід роботи з профілактики та психокорекції бойової психічної травми.

Всі записи онлайн-зустрічей, презентації, додаткові матеріали, опитувальники, тести, література надаються в загальному чаті курсу у соціальній мережі Telegram.

м. Київ, пр. Любомира Гузара, 1, НАУ,
корпус 8, кабінет № 011,