ННІНО пропонує курс підвищення кваліфікації за програмою «Системи менеджменту якості підприємств (організацій)» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

На навчання запрошуємо: керівників підприємств та підрозділів; менеджерів, фахівців, які мають практичний досвід та беруть чи бажають взяти, участь в аудитах систем менеджменту підприємств; студентів закладів освіти, які мають досвід практичної роботи.

По закінченню навчання передбачено отримання сертифіката державного зразка НАУ та після успішного складання іспитів – сертифіката Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості, акредитованого у Національному агентстві акредитації України, яке має угоди про взаємне визнання Європейською кооперацією з акредитації (ЕА BLA) та Міжнародним форумом з акредитації (IAF MLA).

Мета підготовки:

• Отримати сучасні систематизовані теоретичні та практичні знання в галузі методів, принципів та інструментарію функціонування систем менеджменту та їх аудитів.
  • Володіти сучасною міжнародною нормативною та законодавчою базою (стандарти ISO серії 9000,10000, 17021,19011).
  • Опанувати вимоги до аудиторів та органів з аудиту та сертифікації.
  • Вміти проводити аудит та оформлювати фахові документи.

Форма навчання – онлайн з гнучким графіком роботи. Обсяг програми – 40 год.

Навчальний процес забезпечують досвідчені науковці та практики, які мають авторські програми з менеджменту якості в системах управління проектами різних галузей.

Всі записи онлайн-зустрічей, презентації, додаткові матеріали, опитувальники, тести, література надаються в загальному чаті курсу.

За більш детальною інформацією просимо звертатися за адресою:
м.Київ, пр.Любомира Гузара, 1, НАУ, корпус 8, кабінет №011
e-mail: maliniam@ukr.net