Підвищення кваліфікації авіаційних фахівців Грузії – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Підвищення кваліфікації авіаційних фахівців Грузії

В період з 13 по 20 жовтня 2021 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НАУ були проведені курси підвищення кваліфікації за програмою «Глобальний формат звітності про стан поверхні ЗПС (GRF)» для двох груп авіаційних фахівців Грузії. Навчання проводилось на базі аеропортів Тбілісі та Кутаїсі.

Слухачі курсів – представники ТОВ «Об’єднання аеропортів Грузії», ТОВ «TAV URBAN Georgia», Асоціації аеропортів Грузії, Міжнародних аеропортів Тбілісі, Батумі, Кутаїсі, аеропортів Местіа та Амбролаурі.

Програма курсів складена у відповідності до вимог ІСАО у зв’язку з впровадженням з 04 листопада 2021 року нової методології оцінювання та звітування про стан злітно-посадкової смуги (ЗПС). Курс розрахований на фахівців аеродромних служб, служб управління безпекою польотів, експлуатантів аеродромів, провайдерів, авіакомпаній, представників метеорологічних служб та інших суб’єктів авіаційної діяльності, які залучені до збору даних про стан ЗПС та доведенні цієї інформації до кінцевих користувачів.

ННІНО запрошує на навчання. Заявку на навчання можна надсилати на e-mail: kpk@nau.edu.ua, довідки за телефоном: 406-70-34.