Підвищення кваліфікації фахівців авіаційних підприємств України – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Підвищення кваліфікації фахівців авіаційних підприємств України

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти завершилось навчання чергової групи курсів підвищення кваліфікації за програмою «Пошукове, аварійно-рятувальне та протипожежне забезпечення польотів». На навчання прибули представники КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», КП «Аеропорт Черкаси», ДП «АНТОНОВ», КП «БВАК», ТОВ «Прімател», ТОВ «Авіакомпанія «ДЖОНІКА», ТОВ «НЗОПЕРЕЙШІНЗ», ТОВ «Вінницький авіаційний завод», ТОВ «Авіакомпанія «МАУ», НБРЦА, ДАП «Україна», Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, Центру льотної підготовки НАУ.

Керівник проекту – завідувач кафедри цивільної та промислової безпеки ФЕБІТ, кандидат медичних наук, професор Батир Халмурадов. До проведення занять залучалися фахівці Державіаслужби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України. Періодичність навчання регламентується програмою і становить 1 раз на 3 роки.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснюється фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації НН ІНО.

Телефон для довідок: 406-70-34,
e-mail: kpk@nau.edu.ua.