Підвищення кваліфікації авіаційних фахівців Казахстану – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Підвищення кваліфікації авіаційних фахівців Казахстану

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти завершено навчання за програмою «Сучасні технології авіаційного паливозабезпечення» для авіаційних фахівців Республіки Казахстан. Курси відбулися в період з 05 по 09 грудня 2022 року в м. Алмати, слухачі курсів – представники паливно-заправного комплексу АТ «Міжнародний аеропорт «Алмати».

Програма курсів складена на основі Стандартів та Рекомендованої практики ICAO (Doc 9977. Керівництво постачання цивільної авіації реактивним паливом). Інструктор курсу – професор кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ, кандидат технічних наук Олена МАТВЄЄВА.

В рамках основної програми, слухачі курсів разом з інструктором провели виїзне заняття на базі паливозаправної служби аеропорту, де мали змогу реалізувати отримані теоретичні та практичні знання.