Підвищення кваліфікації інструкторського складу авіапідприємств України – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Підвищення кваліфікації інструкторського складу авіапідприємств України

З 22 по 24 вересня в Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ відбулися чергові курси підвищення кваліфікації за програмою «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу». Слухачами курсів були представники ДП «Івченко Прогрес» та ДП «АВІАКОН».

Підвищення кваліфікації інструкторського складу авіапідприємств України

Програма курсів ставить за мету розкриття основ професійної педагогіки та методології викладання для фахівців авіаційних навчальних центрів у процесі викладацької діяльності. Періодичність навчання регламентується програмою і становить 1 раз на 2 роки.

Навчальний процес забезпечував професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій – доценти Людмила Доценко та Інна Каряка.

Запрошуємо на курси всіх зацікавлених у підвищенні кваліфікації за запропонованою програмою!

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації ННІНО.

Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.