Проведені курси підвищення кваліфікації за програмою ««Глобальний формат звітності про стан поверхні ЗПС (GRF)» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

В період з 19 по 21 липня 2021 року в м. Дніпро на базі ТОВ «Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ» Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НАУ були проведені курси підвищення кваліфікації за програмою ««Глобальний формат звітності про стан поверхні ЗПС (GRF)».
Програма курсів складена у відповідності до вимог ІСАО та Державіаслужби у зв’язку з впровадженням з 04 листопада 2021 року нової методології оцінювання та звітування про стан ЗПС.
Участь у навчанні взяли 12 спеціалістів, серед них – провідні фахівці аеродромної служби, а також представники виробничо-диспетчерської служби та керівництва аеропорту. Це є свідченням відповідального ставлення керівництва аеропорту до вирішення проблем, пов’язаних з безпекою польотів.
У відгуках слухачі високо оцінили зміст та проведення навчання.
ННІНО запрошує на навчання. Заявку на навчання можна надсилати на e-mail: kpk@nau.edu.ua, довідки за телефоном: 406-70-34.