Проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Менеджмент в органах публічного управління» за другим рівнем вищої освіти – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

В Національному авіаційному університеті з 19 по 21 жовтня п.р. працюватиме експертна група з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Менеджмент в органах публічного управління» за другим рівнем вищої освіти за спеціальністю «281 Публічне управління та адміністрування».

Акредитаційна експертиза проводиться на платформі для відеоконференцій Zoom.

Запрошуються усі охочі учасники освітнього процесу до участі у відкритій зустрічі (окрім гаранта освітньої програми «Менеджмент в органах публічного управління», завідувача випускової кафедри та представників адміністрації університету).

ID 20460 ОП «Менеджмент в органах публічного управління»
Час: 20 жовтня 2023 р.

Підключитися до конференції