Проведено експериментальну лекцію з англійської мови – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Проведено експериментальну лекцію з англійської мови

В Національному авіаційному університеті активно впроваджується в навчальний процес оновлений порядок реалізації права вибору студентами навчальних дисциплін. Це покладає велику відповідальність на викладачів як безпосередніх реалізаторів обраних студентами вибіркових дисциплін. Викладання дисциплін вимагає впровадження різних методик і підходів.

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування ННІНО Грущинська Наталія Миколаівна в співпраці з заступником з наукової роботи ННІНО Ковач Валерію Омелянівною провела експериментальну лекцію англійською мовою в рамках фахової вибіркової дисципліни «Регіональна економіка» для студентів 2 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» з метою вдосконалення навиків оволодіння знаннями іноземною мовою для майбутніх управлінців.