Ректорат НАУ ухвалив рішення перевести здобувачів вищої освіти на тимчасове дистанційне навчання. До 31 березня 2024 року включно! – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

13 лютого 2024 року відбулося засідання ректорату Національного авіаційного університету, під час якого було всебічно обговорено питання опалення в будівлях університету, заслухані доповіді проректорів, які відповідають за даний напрям діяльності, прийнято до уваги чисельні звернення від спільноти НАУ.

В результаті обговорень одноголосно ухвалено рішення про введення тимчасового дистанційного навчання для здобувачів вищої освіти за всіма рівнями, курсами, формами освіти та освітніми програмами Національного авіаційного університету по 31 березня 2024 року включно.

Дистанційний формат навчання розпочинається з понеділка, 19 лютого 2024 року.

В період з 19.02.2024 по 31.03.2024 проведення навчальних занятьбуде відбуватися за затвердженими розкладами та графіками освітнього процесу в синхронному та/або асинхронному дистанційному режимі з можливістю використання суботніх днів:

Перший (бакалаврський) рівень:

1, 2 курси — в першу зміну,

3, 4 курси — в дві зміни.

Другий (магістерський) рівень:

1 курс — в другу зміну.

Просимо уважно ознайомитися з відповідним Наказом, підписаним Головою комісії з реорганізації НАУ, в. о. ректора Володимиром Шульгою.

Наказ «Про освітній процес в університеті в умовах воєнного часу»