Шануємо та пишаємося історією українського народу – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Шануємо та пишаємося історією українського народу

2 квітня , здобувачі кафедри управління людським фактором побували в музеї «Становлення української нації». Зустріч була організована доцентом кафедри Сечейко Оленою Віталіївною в рамках програми заходів з корпоративної культури. Музей «Становлення української нації» є надзвичайним – це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями. Над експонатами співпрацювала велика команда вчених та експертів: історики, археологи, етнографи, скульптори, дизайнери. В основі експозицій музею покладені історичні факти.

Шануємо та пишаємося історією українського народу

Вражає реалістичність експонатів, стоячи біля яких, ніби відчуваєш подих епохи, про яку вони розповідають. Тут все пронизано гордістю та національною свідомістю українців, відчуттям гідності та патріотизму. Отже, екскурсія виявилася дуже пізнавальною та емоційно проникливою і нагадувала захоплюючу подорож яскравими сторінками історії України.