Співпраця НАУ та Державної авіаційної служби України – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Співпраця НАУ та Державної авіаційної служби України

21 грудня 2023 року на базі Медичного центру НАУ відбувся робочий семінар відділу авіаційної медицини управління роботи з персоналом з льотної експлуатації для АМЕ та керівників АеМС – начальник відділу Людмила Шевчук, за темою “Підсумки роботи АМЕ за 2023 рік. Психічне здоров’я авіаційного персоналу”.

В роботі семінару виступили – директор центру експертизи та сертифікації освітніх програм ННІНО НАУ Наталія Маліновська з темою “Напрями роботи центру з питань практичної психології, діагностики, посттравматичного стресу” та доцент кафедри управління людським фактором ННІНО НАУ, кандидат медичних наук Сергій Вишніченко з темою “Основні принципи діагностики психічних та поведінкових розладів”.