Співпраця з Київ Мілітарі Хаб набирає обертів – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Співпраця з Київ Мілітарі Хаб набирає обертів

В рамках Меморандума про партнерство та співпрацю 22 лютого 2024 року в Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ відбулась робоча зустріч з Романом УШЕВИМ, заступником директора Комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції» – Київ Мілітарі Хаб. Робоча зустріч була присвячена обговоренню подальшої співпраці, а саме: організації і участі у вступній компанії 2024 року для ветеранів та членів родин загиблих Героїв, проходженню практики студентів Інституту та сприянню у працевлаштуванні випускників НАУ.

Під час зустрічі Світлана МІЗЮК, т.в.о. директора ННІНО, урочисто вручила Роману УШЕВУ благодійний подарунок – збірки казок «Надзвичайні історії про малюків», яка рекомендована для допомоги у подоланні стресів і травм війни у дітей. Авторкою цієї чудової книжки є Наталія ОКСАНІЧ-ДЬЯЧЕНКО, практична психологиня, казкотерапевт, волонтерка, слухачка курсів підвищення кваліфікації ННІНО.