Студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» рекомендовані для участі у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» рекомендовані для участі у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

1. Студентка 1 курсу ОС «Бакалавр» Черепахіна Анастасія, науковий керівник к.е.н., зав.каф.технологій управління Поліщук О.В.
  2. Cтудентка 2 курсу ОС «Бакалавр» Міньковська Анастасія, науковий керівник Грущинська Н.М.