Студенти та співробітники ННІНО відвідали музей Революції Гідності – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Студенти та співробітники ННІНО відвідали музей Революції Гідності

15 лютого студенти, викладачі і співробітники Навчально-наукового інституту неперервної освіти відвідали музей Революції Гідності. Музей є свідченням визначних подій, що відбулися в Україні 2013-2014 рр.

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в нашій історії. Ці події стали доленосними в історії незалежної України і засвідчили готовність українців об’єднуватися в боротьбі за своє вільне європейське майбутнє. Ідеали, надії й рішення Революція Гідності разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність. Але національно-визвольний процес не завершено…

Чудова екскурсія була проведена пані Вікторією. Вона розкрила значення Революції Гідності як масового громадянського протесту, зосередившись на подіях на столичному Майдані Незалежності та навколишніх вулицях. Дії влади, спрямовані на придушення протестів, призвели до ескалації конфлікту та загибелі активістів, відомих як Небесна Сотня.

Нині музей є символом вічної мужності, волі та відродження українського народу, завжди готовим прийняти гостей для вшанування пам’яті тих, хто віддав свої життя за мрію про краще майбутнє.