Тренінг «Практичні методики подолання агресивної поведінки» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Тренінг «Практичні методики подолання агресивної поведінки»

Цикл розпочинає тренінг «Практичні методики подолання агресивної поведінки», який відбудеться 12 жовтня 2019 року.

Запрошуються практичні психологи та всі зацікавлені особи. Тренінг проводить досвідчений практикуючий психолог.

Ви маєте можливість опрацювати такі питання:
⚔️ агресивна поведінка, її складові та особливості її прояву;
⚔️ почуття гніву та роздратування, їх усвідомлення;
⚔️ управління емоційним станом, допомога собі та іншим у прояві власних емоцій;
⚔️ практичні методики, ефективні проективні методи в роботі з агресивною поведінкою.

👉Унікальність тренінгу:
насичене цікаве навчання – інтерактивна взаємодія, ігри, індивідуальні та групові вправи, підтримуюча дружня і безпечна атмосфера.
💰Вартість навчання – 420 грн.

🎁 По завершенню навчання слухачі отримають накопичувальний сертифікат ННІНО НАУ.

Формат роботи вихідного дня з 10.00 до 18.00.

📋 За більш детальною інформацією та для реєстрації (важливо це зробити до 9️⃣ жовтня) просимо звертатися за адресою:
Навчально-науковий інститут неперервної освіти
03058, м.Київ, пр.Комарова, 1, НАУ, корпус 8, кабінет №110