Центр експертизи і сертифікації ННІНО запрошує на курси підвищення кваліфікації за новою програмою «Психологічна реабілітація військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Нова програма розроблена враховуючи необхідність комплексного підходу до реабілітації військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей у поєднанні психологічного та психіатричного супроводу.

В процесі проходження курсу слухачі мають змогу:

• ознайомитись із сучасними підходами до медико-психологічної реабілітації військовослужбовців, які пережили бойову психічну травму;
  • опанувати сучасні методи керованої психофізіологічної саморегуляції поведінки військовослужбовців при підготовці і проведенні бойових дій;
  • оволодіти сучасними дієвими методиками реабілітації окремих кризових станів військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей.

Курси проводить Вишніченко Сергій Іванович, кандидат мед. наук.

Всі записи онлайн-зустрічей, презентації, додаткові матеріали, опитувальники, тести, література надаються в загальному чаті курсу у соціальній мережі Telegram.

Контакти: +38(050)-937-67-60 – Маліновська Наталія Миколаївна
e-mail: maliniam@ukr.net