Центр експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ запрошує на актуальні психологічні тренінги! – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Маємо актуальну пропозицію для розширення професійних компетенцій практичних психологів, психотерапевтів, соціальних педагогів, працівників освітянської сфери, реабілітологів, студентів випускних курсів, всіх зацікавлених осіб!

Тренінги проводить Вишніченко Сергій Іванович, кандидат мед. наук, досвідчений практик та висококласний спеціаліст у сфері психотерапії і психіатрії, має досвід роботи і участі в сучасних міжнародних проектах.

По закінченню навчання учасники отримують державний документ встановленого зразка українською та англійською мовами про підвищення кваліфікації в Національному авіаційному університеті.

1. Зняття гострого стресу – ключ до себе

Одноденний тренінг. Форма проведення дистанційна. Навчання починається по мірі формування групи.

Надаємо учасникам тренінгу вміння та навички:

• здійснення першої допомоги при гострому стресі;
  • способи та рекомендації щодо управління та подолання гострого стресу;
  • прийоми, що зводять уразливість від негативних впливів гострого стресу до мінімуму;
  • оволодіння методами керованої психофізіологічної саморегуляції.

Запис тренінгу, додаткові матеріали, література надаються в загальному чаті у соціальній мережі Telegram і зберігаються там.

2. Перша психологічна допомога

Надаємо учасникам тренінгу важливі знання та універсальні навички і вміння:

• надання першої психологічної допомоги під час екстремальних подій;
  • володіння покроковою допомогою постраждалим під час війни, чітко визначати ціль, мету і дії протягом кожного кроку

3. Вікові реакції на негативні повідомлення та травматичні події

Надаємо учасникам тренінгу поради, вміння та навички психологічної допомоги при отриманні дітьми та дорослими негативної інформації та участі в травматичних подіях:

• володіння знаннями про вікові реакції дітей на травматичні події;
  • надання психологічної допомоги при негативних наслідках травматичних подій на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку;
  • особливості надання психологічної допомоги при негативних наслідках травматичних подій на дітей шкільного та підліткового віку;
  • Центр експертизи та сертифікації освітніх та наукових програм Навчально-наукового інституту неперервної освіти НАУ запрошує на актуальні психологічні тренінги!

• надання психологічної допомоги при негативних наслідках травматичних подій на дорослих.

4. Досвід роботи практичного психолога, працівників освітянської сфери в бомбосховищі з метою стабілізації емоційного стану в ситуації загрози

Використовуємо і презентуємо новітні авторські методики і розробки.

Надаємо учасникам тренінгу поради, вміння та навички надання психологічної допомоги:

• при перебуванні дітей в бомбосховищах і дітям, що залишили свої будинки;
  • при зміні поведінки дітей, порушенні сну, звичок харчової поведінки, агресії, загальмованості, страху, порушенні концентрації уваги, відмові від раніше набутих навичок.
  • при виникненні підвищенної агресивністі та конфліктності;
  • інформацію щодо використання і застосування нормалізуючих вправ та ігор.
  • інформацію, у яких випадках дітям потрібна професійна психологічна допомога.

м. Київ, пр. Любомира Гузара, 1, НАУ,
корпус 8, кабінет № 011,