Відбулась екскурсія до Національного музею Голодомору-геноциду – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулась екскурсія до Національного музею Голодомору-геноциду

В рамках роботи студентського гуртка «Школи молодого публічного управлінця» відбулась екскурсія до Національного музею Голодомору-геноциду, під керівництвом заступника директора ННІНО Грущинської Наталії Миколаївни, за участю студентської ради ННІНО Нікітенко Микити Вікторовича, Міньковської Анастасії Олександрівни, студентів 2-4 курсів спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Екскурсію провів кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Національного музею Голодомору-геноциду Андрій Іванець.

Кожну четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.