Відбулась X ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулась X ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

15 листопада 2022 року відбулась X ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «НАУКОВА МОЛОДЬ-2022». Співорганізаторами конференції виступили Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університету, Рада молодих вчених НАН України, Рада молодих вчених НАН України, Рада молодих вчених НАПН України, Рада молодих учених при МОН України, Рада молодих вчених Інституту цифровізації освіти НАПН України, Рада молодих вчених Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Рада молодих вчених Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, Рада молодих вчених Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Рада молодих вчених Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Рада молодих вчених Державного науково-дослідного інституту МВС України, Рада молодих вчених Міжрегіональної Академії управління персоналом Державний університет «Житомирська політехніка», Офіс підтримки вченого.

В конференції взяли участь викладачі та студенти Навчально-наукового інституту неперервної освіти спеціальностей «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент».