Відбулася чергова зустріч студентів Навчально-наукового інституту неперервної освіти зі стейхолдерами – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбулася чергова зустріч студентів Навчально- наукового інституту неперервної освіти зі стейхолдерами

25 березня 2024 року відбулася чергова зустріч студентів Навчально- наукового інституту неперервної освіти зі стейхолдерами.

Цього разу запрошеним був Генеральний директор, віце-президент Спілки малих, середніх та приватизованих підприємств України В´ячеслав Биковець. Говорили про поточну ситуацію у сфері бізнесу та підприємництва в Україні, про основні виклики, з якими стикаються нині підприємці України.

Студенти почули думки і бачення Генерального директора Спілки малих, середніх та приватизованих підприємств України В´ячеслава Биковця щодо перспектив розвитку підприємництва в України у повоєнний період та роль громадських організацій у процесі відновлення України.

Пан В´ячеслав Биковець закликав студентів до активної співпраці у науковій та виробничій сферах, а також запросив до проходження практики і стажування на базі активних членів Спілки.

Зустріч з людиною, яка щиро і високопрофесійно вболіває за успішний розвиток бізнесу і підприємництва в Україні, пройшла у атмосфері дружнього спілкування та незабутніх емоцій.