Відбулася інформаційна година-презентація, присвячена Дню українського добровольця «Сила нескорених» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

15 березня 2024 року у Навчально-науковому інституті неперервної освіти відбулася інформаційна година-презентація, присвячена Дню українського добровольця «Сила нескорених». Організатором заходу виступила кафедра управління людським фактором. У заході взяли участь військові добровольці ЗСУ, студенти та співробітники Інституту.

Із вітальним словом до присутніх звернулася завідувачка кафедри управління людським фактором Сидорчук Л.А. Здобувачі кафедри представили доповідь та презентацію. Зустріч пройшла у форматі запитань-відповідей: запрошені гості досить відверто і щиро відповіли на запитання присутніх.

Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у заході, який ще раз наголосив на тому, що українські добровольці-звитяжні та героїчні люди!