Відбулася перша науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування: реалії та перспективи» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

14 грудня 2023 року у дистанційному форматі відбулася перша науково-практична конференція «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ». Тема року: «Публічне управління в умовах воєнного стану».

Конференцію організовано кафедрою публічного управління та адміністрування ННІНО з метою підтримки науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти, представлення ними наукових розробок, обміну новими ідеями та досягненнями, вироблення навичок публічного мовлення та наукових дискусій, формування якісного потенціалу молоді.

У конференції взяли участь понад 80 студентів, аспірантів, докторантів, науково-педагогічних працівників і наукових співробітників Національного авіаційного університету й інших закладів вищої освіти, наукових установ та організацій. Водночас найбільшу зацікавленість до заходу виявили здобувачі вищої освіти:

• Волинського національного університету імені Лесі Українки,
  • Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ,
  • Донбаської національної академії будівництва і архітектури,
  • Житомирського державного університету імені Івана Франка,
  • Національного транспортного університету,
  • Національного університету біоресурсів і природокористування України,
  • Національного університету «Львівська політехніка»,
  • Національного університету «Одеська політехніка»
  • Національного університету цивільного захисту України,
  • Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,
  • Харківського національного університету міського господарства,
  • Хмельницького університету управління та права.

Сумарний доробок учасників представлено на сторінках збірника тез конференції, який готується до друку.

Бажаємо усім учасникам конференції подальших успішних наукових здобутків!