Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам Навчально-наукового інституту неперервної освіти – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

02 лютого 2024 року у актовій залі Національного авіаційного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам Навчально-наукового інституту неперервної освіти.

Захід розпочався із вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за незалежність України.

Із вітальним словом до випускників, звернувся Володимир Шульга голова комісії з реорганізації НАУ, в.о. ректора НАУ, побажав їм нових успіхів, добра, творчого натхнення і найскорішої перемоги Україні!

Володимир ШУЛЬГА вручив нашим випускникам дипломи з відзнакою.

З привітанням та побажаннями подальших успіхів та кар’єрних здобутків, виступили т.в.о. директора ННІНО Світлана МІЗЮК, заступник директора ННІНО Оксана Поліщук, завідуюча кафедрою Управління людським фактором Людмила СИДОРЧУК, завідуюча кафедрою Публічного управління та адміністрування Лариса МЕЛЬНИЧУК, в.о. завідувача кафедрою Технологій управління Тетяна ОСТАПЕНКО.

Слова подяки і вітання прозвучали від випускниці-магістра освітньої програми Публічне управління та адміністрування Бабаджанової Анастасії.

Музичне привітання для наших випускників виконала співробітниця ННІНО та випускниця НАУ, Юлія ЯРОШЕНКО.

Двері Навчально-наукового Інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету завжди відкриті для тих, хто має прагнення до знань, удосконалення, успішної кар’єри і професійного процвітання!