Відбулось чергове засідання студенського гуртка «Школа молодого публічного управлінця» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

26 жовтня 2021 року під керівництвом завідувача кафедри, д.е.н.,професора Грущинської Наталії Миколаївни відбулось чергове засідання студенського гуртка «Школа молодого публічного управлінця». В засіданні прийняли участь : документознавиця 1 категорії відділу документознавства Національного авіаційного університету, випускниця ОС «Магістр» Марценюк Ганна; Голова студенської ради ННІНО НАУ Понєтайкіна Ірина; студентка ОС «Магістр» Прохорова Наталья з доповіддю до Міжнародного Дня ООН; та студенти денної та заочної форм навчання кафедри публічного управління та адміністрування.

Засідання складалося з двох частин: інформаційно-ознайомлювальної та пізнавально-проблемної, що дозволило об’єднати студентів різних курсів в контексті проходження фахово-ознайомлювальної практики студентами заочної форми навчання 2 курсу та реалізації інтересів студентами в межах гуртка.