Відбувся круглий стіл «Перспективи розвитку інноваційних технологій управління» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Відбувся круглий стіл «Перспективи розвитку інноваційних технологій управління»

В Навчально-науковому інституті неперервної освіти НАУ відбулося On-line засідання круглого столу «Перспективи розвитку інноваційних технологій управління». Круглий стіл було організовано кафедрою технологій управління.

Відкрила захід завідувачка кафедри технологій управління, к.е.н., доц. Поліщук Оксана Володимирівна. Із доповідями виступили викладачі кафедри технологій управління к.т.н., доц. Фендьо Олена Миколаївна, к.е.н., доц. Дубініна Віра Володимирівна. Активну участь у засіданні взяли студенти групи ПУ-101 спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» та студенти групи АМ101-Мд спеціальності 073 «Менеджмент», ОП «Адміністративний менеджмент», зокрема: Анастасія Черепахіна із доповіддю: «Зарубіжний досвід управління персоналом», Ала Кузикова із доповіддю: «Шляхи покращення психологічного клімату на підприємстві», Ангеліна Кучер із доповіддю: «Адаптація публічного управління до розвитку інноваційних технологій», Ігор Фролов із доповіддю: «Digital-технології – інновації які вже тут». На круглому столі розглядалися актуальні питання з перспективних напрямів розвитку інноваційних процесів в управлінні.

З заключним словом виступила заступник директора ННІНО д.е.н., проф. Грущинська Наталія Миколаївна яка підвела підсумки круглого столу та зазначила необхідність подальшого залучення студентів до обговорень актуальних питань сучасності щодо інновацій в управлінні.