Відкрита лекція на тему: «Особливості, процес і технології аналізу державної політики» – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

08 березня 2024 року на базі кафедри Публічного управління та адміністрування відбулася відкрита лекція з дисципліни «Державна політика й управління», яку провела Кожина Алла Василівна, доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти.

Тема лекції: «ОСОБЛИВОСТІ, ПРОЦЕС І ТЕХНОЛОГІЇ АНАЛІЗУ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ».

На лекції були присутні: аспіранти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ОПП «Публічне управління та адміністрування», здобувачі вищої освіти 2 курсу ОС «Бакалавр» денної форми навчання, науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування, представники відділу аспірантури та докторантури.

У ході обговорення учасники відкритої лекції позитивно оцінили зміст проведеного заняття, відзначили продуману структуру лекції, різноманітність методів та прийомів подання матеріалу. Лекція проведена на належному науково-теоретичному та методичному рівні, досягла своєї мети і відповідає сучасним вимогам вищої школи.