Вітаємо слухачів курсів підвищення кваліфікації ННІНО з успішним завершенням навчання! – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Шановні наші слухачі курсів підвищення кваліфікації за програмою «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»!

Дирекція Інституту, професорсько-викладацький склад щиро вітає вас із успішним завершенням навчання! Ми вдячні вам за підтримку і розуміння, за мудрість і людяність, яку ви проявили у цей нелегкий для України і всього світу час пандемії, коли треба було усім оперативно змінити формат організації навчального процесу і в цілому переформатовуватися у світосприйнятті того, що відбувається навколо, як викладачам, так і студентам і слухачам. Маємо велику надію, що знання, які ви отримали в стінах нашого інституту, дозволять вам бути ефективними фахівцями і управлінцями, вже на практиці зробити свій внесок у реалізацію стратегічних пріоритетів соціально економічної політики та гуманітарного розвитку суспільства. У своїй практичній діяльності ви завжди можете і надалі розраховувати на допомогу і підтримку з боку інституту. Ми чекаємо на вас на інших наших програмах, сподіваємося на подальшу міцну співпрацю з вами, як висококваліфікованими фахівцями, від яких залежить економічний розвиток, безпека і майбутнє української держави в цілому.

Бажаємо всім вам міцного здоров`я, щастя, наснаги й нових творчих звершень, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!