Вітаємо з Міжнародним днем студента! – Навчально-науковий Інститут неперервної освіти НАУ

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Слюняєв Артем Сергїйович

Дорогі наші студенти!

Від імені всього колективу Навчально-наукового інституту неперервної освіти, вітаю вас з Міжнародним днем студента!

Студентство – найпрекрасніший період життя кожної людини, це не лише навчання, книги та сесії, а ще й святкування, вечірки та нові знайомства.

Бажаю вам відчути всі радощі студентства, щодня перемагати лінь та нудьгу.

Бажаю з кожною лекцією ставати на крок ближче до мрії та врешті-решт освоїти обрану професію.

Бажаю мати у вашому житті багато добрих та щирих друзів та безліч можливостей для створення власного щастя.

Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде все більше.

Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам’яті радісні спогади та позитивні враження від років проведених у ННІНО.